Výsledky

NEW! Videoklip 2004
(4,2 Mb) přehrává: WindowsMediaPlayer
Fotky
Výsledky
Plakát
Úvod 2004
Úvod

Oficiální výsledky 2004

Babety a Stadiony (všechno šlapací do 50 ccm)
Pořadí St.č. Stáj Pilot Stroj
1 30 Chára Pavel Svoboda Stadion
2 19 Trbky-Motor-Team Pavel Ludvík (Trboušany) Belzezub
3 2 Myslivecké sdružení František Šimbera (N.Bránice) Babeta
4 8 Trbky-Motor-Team Jura (Trboušany) Dědovo tajemství
5 10 Cajda Radek Schoř (N.Bránice) Babeta
6   TOČ Racing Martin Střecha (D. Kounice) Stadion
7 6 Jerycho Motorsport Tomáš Palán (Jezeřany) Babeta

FINÁLE - Pionýr, Bonbon, Mustang (do 50 ccm) 
1 26 FUGAS Racing Jan Novák Pionýr
2 9 Mejdánek Team Václav Němec (Mor. Bránice) Pionýr CBR
3 22 Trbky-Motor-Team Onkl Jurek (Trboušany) Manet
4 66 PP Schrott Strapna Pavel Domácí
nedojel 17 Trbky-Motor-Team Marťas (Trboušany) Pincek
nedojel 8 PP Schrott Pavel Kuzma Domácí

1. Rozjížďka - Pionýr, Bonbon, Mustang (do 50 ccm) 
1 66 PP Schrott Strapna Pavel Domácí
2 17 Trbky-Motor-Team Marťas (Trboušany) Pincek
3 14 Trbky-Motor-Team Venouš (Trboušany) Bombónek
4 4 Agro Kačeny Hultárek (Mělčany) Bombon
5 12 Bez angažmá Marek Fried (D. Kounice) Pionýr
6 3 Bez angažmá Zdeněk Hybl (Oslavany) Minišrot

2. Rozjížďka - Pionýr, Bonbon, Mustang (do 50 ccm) 
1 8 PP Schrott Pavel Kuzma Domácí
2 9 Mejdánek Team Václav Němec (Mor. Bránice) Pionýr CBR
3 7 Loprais Team Karel Preisinger (N.Bránice) Bonbon
4 1 PP Tuning Czech Team Pavel Fribert (Mor. Bránice) Vydrážděné Pionýr
5 15 Trbky-Motor-Team Pajoš (Trboušany) Žlutá smrt
6 18 Trbky-Motor-Team Smíšek (Trboušany) Pátý element
7 21 Trbky-Motor-Team Majkl (Trboušany) Mini Pionýr

3. Rozjížďka - Pionýr, Bonbon, Mustang (do 50 ccm) 
1 26 FUGAS Racing Jan Novák Pionýr
2 22 Trbky-Motor-Team Onkl Jurek (Trboušany) Manet
3 13 Trbky-Motor-Team Standa Král + Brok (Trboušany) Pekáč
4 5 Agro Kačeny David Král (Mělčany) Bombon
nedojel 16 Trbky-Motor-Team Valentino Rossi (Trboušany) Valentinův strakáč

Malotraktory bez vleku
Pořadí St.č. Stáj Pilot Stroj Čas
1 3 Klimeš Klimeš Václav (Holásky) Malotraktor 2:15
2 19 Trbky-Motor-Team Pučma (Trboušany) Baccostroj 2:44
3 8 Gogoteam Šedrla (Silůvky) Máňa 2:45
4 1 Lemon Radek Lemon (Syrovice) Modrásek 2:46
5 14 Marlboro Kališ Zdeněk (N. Bránice) Malotraktor 2:47
6 7 Fugas Racing Milan Ryšavý (Ořechov) Fugas 2:51
7 18 Trbky-Motor-Team Richardoso (Trboušany) Rudý Běs 2:57
8 4 Samoděláci Pavel Procházka (Vel. Němčice) Pildix 3:05
9   Jerycho Motorsport Sláva Ulreich (Jezeřany) Malotraktor 3:10
10 13 Bez angažmá Petr Sedláček (Mor. Bránice) Malotraktor 3:14
11 11 Fugas Racing Jan Smejkal (Ivančice) Bubla 3:14
12 20 Trbky-Motor-Team Kotóček (Trboušany) Jarova slátanina 3:25
13 15 Lamborginy Bohuš Sládek (N.Bránice) Kuba 3:29
14 5 Fribert Fribert Jan (Mor. Bránice) Doma 4x4 3:49
15 9 Jerycho Motorsport Michal Burian (Jezeřany) Malotraktor 4:15
16 16 Veverčák Zdeněk Kališ (N.Bránice) Slávia 4:26
17 24 Kobra 11 Michal Krutiš (N. Bránice) BMW 04:47,2
18 17 Fiat New B. Luďa Rýdlo (N. Bránice) Formule Fiat 04:47,6
19 6 STS Chvojkovice-Brod Maňas (N. Bránice) TK-14 5:50
20 17 Agro Kačeny Libor Putna (Mělčany) Malotraktor 6:38
21   Samoděláci Lukáš Nasadil (Nikolčice) Hudrovačka nedojel

Malotraktory s vlekem
Pořadí St.č. Stáj Pilot Stroj Čas
1 3 Klimeš Klimeš Václav (Holásky) Malotraktor 2:24
2 19 Trbky-Motor-Team Pučma (Trboušany) Baccostroj 2:44
3 1 Lemon Radek Lemon (Syrovice) Modrásek 2:47
4   Jerycho Motorsport Sláva Ulreich (Jezeřany) Malotraktor 2:51
5 18 Trbky-Motor-Team Richardoso (Trboušany) Rudý Běs 3:06
6 13 Bez angažmá Petr Sedláček (Mor. Bránice) Malotraktor 3:22
7 20 Trbky-Motor-Team Kotóček (Trboušany) Jarova slátanina 3:27
8 23 Bez angažmá Bradka (D.Kounice) Bradka 4:00
9   Leša a Kozič Petr Badin (N.Bránice) Malotraktor 5:45
10 17 Agro Kačeny Libor Putna (Mělčany) Kačena 10:59
11 11 Fugas Racing Jaroslav Němec Čára nedojel

Zvláštní ocenění:

Nejmladší pilot: Majkl Jurek     (Trbky-Motor-Team)    foto
Nejlepší tunning motocykly: Marťas    (Trbky-Motor-Team)    foto
Nejlepší tunning malotraktory: Luďa Rýdlo    (Formule Fiat)    foto

Kompletní výsledky ve formátu Excel ke stažení ZDE

kontakt: +420724101731